“Spolupráca s DaU nám veľmi zjednodušila podnikanie tým, že sme presunuli sledovanie termínov a povinností, ktoré nám ako podnikateľskému subjektu zo zákona vznikajú. Najviac sa mi páči skutočnosť, že DaU poskytuje služby komplexne- od vedenia účtovníctva, mzdovej agendy, posielaní výkazov až po komunikáciu s úradmi. Pri zadávaní úloh sa snažím riadiť pravidlom, že neplatím za čas, ktorý daný človek za úlohou strávi ale za výsledok. S DaU to funguje na 100%.”

Ondro- Bozin roastery

 

Potrebujete pomôcť s v oblasti ekonomických a účtovných otázok? Profesionáli zo spoločnosti DaU vám efektívne a korektne poradia v okruhu ekonomickej a účtovnej problematiky. Ponúkame podnikateľom poradenstvo v oblasti vedenia účtovníctva a daní.

 

“So spoločnosťou DaU sme nadmieru spokojní, a to najmä z dôvodu ochoty a v rýchlosti poradiť pri riešení akejkoľvek účtovnej problematiky. Oceňujem ich dobre fungujúci tím a schopnosť dohodnúť sa aj v mimoriadnych situáciách, ktoré je nutné riešiť promptne. Získali si nás svojou profesionalitou, ochotou poradiť a osobitným prístupom. Využívame široké portfólio ich služieb, ďakujeme a vrelo odporúčame. “

Pavelka- Víno Karpatia

 

Naše poradenstvo vo svojej podnikateľskej činnosti často využívajú klienti žiadajúci o úvery a dotácie. Našim klientom vždy ochotne pomôžeme s vypracovaním výkazov, ekonomickým a účtovným poradenstvom.

Férové ceny
Cenník poradenských služieb

Ekonomické poradenstvo od

30
/ 30 min.